Pravidlá TRINITY klubu

Vernostný program TRINITY upravuje výhody a pravidlá ich poskytovania pre stálych (verných) klientov našej hotelovej siete TRINITY.Výhody TRINITY club

 • Zľavy z cien ubytovania a pobytových balíkov ihneď po registrácii.
 • Možnosť výmeny bodov za služby a benefity.
 • Špeciálne ponuky zvýhodnených pobytov len pre členov TRINITY club.
 • Bonusové benefity pre VIP klientov, ak je klient držiteľom karty typu TRINITY club VIP
 • Pravidelná informovanosť o novinkách, pobytoch a špeciálnych akciách v sieti hotelov TRINITY .

V TRINITY si vážime Vašu vernosť. Práve preto 1 členstvo v TRINITY club obsahuje 3 typy E – TRINITY karty. Typ E – TRINITY karty závisí od pravidelnosti Vašich návštev, respektíve od výšky účtu transakcií na Vašej E – TRINITY karte za posledné 2 roky.

trinity karta gold
Typ E-TRINITY karty Výška transakcií
za posledné 2 roky €
Výška zľavy Možnosť vymieňať
body za služby
VIP Benefity
TRINITY club SILVER 0 - 2999 7% áno nie
TRINITY club GOLD 3000 - 9999 10% áno nie
TRINITY club VIP 10000 - viac 10% áno áno
maskoti trinityklub


Zľava z Vašej E – TRINITY karty na ubytovanie a pobytové balíky

Vašu E - TRINITY kartu môžete v našich hoteloch využiť na čerpanie zľavy z ubytovania, respektíve zľavy z pobytových balíkov. Pri zľave z ubytovania sa Vaša aktuálna zľava uplatní pri rezervácii pobytu alebo v deň ubytovania ( pokiaľ nebola vytvorená rezervácia pred ubytovaním ).

V závislosti od typu Vašej E – TRINITY karty v deň objednávky pobytu alebo v deň ubytovania ( pokiaľ nebola vytvorená rezervácia pred ubytovaním ) je výška zľavy nasledovná:

 • E - TRINITY karta - TRINITY club SILVER – 7% zľava
 • E – TRINITY karta - TRINITY club GOLD – 10% zľava
 • E – TRINITY karta - TRINITY club VIP – 10% zľava

V TRINITY si vážime Vašu vernosť. Práve preto 1 členstvo v TRINITY club obsahuje 3 typy E – TRINITY karty. Typ E – TRINITY karty závisí od pravidelnosti Vašich návštev, respektíve od výšky účtu transakcií na Vašej E – TRINITY karte za posledné 2 roky.

Číslo E - TRINITY karty je potrebné uvádzať už pri rezervácii pobytu, respektíve pri online rezervácii pobytu je potrebné byť prihlásený v TRINITY clube. Uplatnená bude tá výška zľavy, ktorá je aktuálna v deň objednávky pobytu alebo v deň ubytovania ( pokiaľ nebola vytvorená rezervácia pred ubytovaním ). Na jednu E - TRINITY kartu je možné uplatniť zľavu spolu až na 3 izby v rovnakom termíne v jednom hoteli pri pobyte držiteľa karty.

Zľava sa nevzťahuje na stravovanie a doplnkové služby, pokiaľ tie nie sú súčasťou pobytového balíka.

Aktuálnu zľavu na Vašej E – TRINITY karte si môžete preveriť po prihlásení sa na https://api.trinityhotels.sk/trinityclub/login pod Vašimi prihlasovacími údajmi.

Účet transakcií na Vašej E – TRINITY karte

1€ = 1€
Každým minutým eurom sa pripočítava Vaša útrata k Vášmu účtu transakcií. Aktuálny stav účtu transakcií ovplyvňuje Váš typ E – TRINITY karty:

 • E - TRINITY karta - TRINITY club SILVER – stav účtu transakcií od 0€ do 2999€
 • E – TRINITY karta - TRINITY club GOLD – stav účtu transakcií od 3000€ do 9999€
 • E – TRINITY karta - TRINITY club VIP – stav účtu transakcií od 10000€

Transakcie sú Vám pripisované na účet transakcií pri od ubytovaní, podľa plateného hotelového účtu. Preto Vám odporúčame si počas pobytu všetky konzumácie a všetky doplnkové služby pripisovať na hotelový účet. Čím vyšší hotelový účet, tým vyššia čiastka Vám bude pripísaná na účet transakcií. Transakcie sa nepripisujú na účet transakcií pri čiastkových platbách na jednotlivých strediskách (reštaurácia, bowling a iné). Aktuálny stav účtu transakcií Vám bude zaslaný e-mailom pri každom pohybe na účte transakcií.

Príklad:

 • TRINITY pobyt ........................399,00€
 • konzumácia Lobby bar.................17,60€
 • ošetrenie SOTHYS.........................35,00€

SPOLU.......................................451,60€ = 451,60€ na Váš účet transakcií

Každá transakcia sa anuluje každé dva roky od jej pripísania na E – TRINITY kartu.

Príklad: Ak je transakcia pripísaná po od ubytovaní z pobytu dňa 1.1.2020, transakcia bude z E – TRINITY karty odčítaná k 1.1.2022. Aktuálny status svojho účtu transakcií si môžete preveriť po prihlásení sa na https://api.trinityhotels.sk/trinityclub/login pod Vašimi prihlasovacími údajmi.

Body na Vašej E – TRINITY karte

1€ = 1 bod
Každým minutým 1€ v jednom z hotelov TRINITY získavate na Vašu E – TRINITY kartu 1 bod. Nazbierané body môžete vymieňať za benefity v hoteloch TRINITY pri rezervácii pobytu, na základe aktuálneho platného zoznamu a cenníka ponúkaných benefitov. Pripisovanie bodov a možnosť ich čerpania platí pre všetky 3 typy E – TRINITY karty ( TRINITY club SILVER, TRINITY club GOLD, TRINITY club VIP ). Aktuálny stav bodov Vám bude zaslaný e-mailom pri každom získaní bodov, ako i pri každej útrate.

Body sú Vám pripísané na Vašu E – TRINITY kartu po od ubytovaní. Preto Vám odporúčame si počas pobytu všetky konzumácie a všetky doplnkové služby pripisovať na hotelový účet. Čím vyšší hotelový účet, tým viac bodov na Vašej E - TRINITY karte. Body sa nepripisujú na E - TRINITY kartu pri čiastkových platbách na jednotlivých strediskách (reštaurácia, bowling a iné).

Príklad:

 • TRINITY pobyt ........................399,00€
 • konzumácia Lobby bar.................17,60€
 • ošetrenie SOTHYS.........................35,00€

SPOLU.......................................451,60€ = 451,60 bodov na TRINITY Kartu
Body sa anulujú každé dva roky od ich pripísania na E – TRINITY kartu.

Príklad: Ak sú body pripísané na E – TRINITY kartu po od ubytovaní z pobytu dňa 1.1.2020, body budú z E – TRINITY karty odčítané k 1.1.2022. Aktuálny status svojich bodov si môžete preveriť po prihlásení sa na https://api.trinityhotels.sk/trinityclub/login pod Vašimi prihlasovacími údajmi.

TIP: Vymieňajte svoje body za benefity už pri rezervácii pobytu, predídete tak možnosti prísť o body na Vašej E – TRINITY karte kvôli ich dvojročnej expirácii.

Benefity za Vaše body na E – TRINITY karte

Zbieraním bodov na Vašu E – TRINITY kartu získavate jedinečnú možnosť míňať tieto body za benefity kombináciou bodov a doplatku. Benefity môžete získať jednoduchou výmenou Vami nazbieraných bodov z Vašej E - TRINITY karty a stanoveným doplatkom za daný benefit pri rezervácii pobytu. Na benefity, ktoré vyplývajú z členstva vo vernostnom programe TRINITY club má nárok len majiteľ vernostnej E - TRINITY karty.

TIP: Vymieňajte svoje body za benefity už pri rezervácii, predídete tak možnosti prísť o body na Vašej E – TRINITY karte kvôli ich 2 - ročnej expirácii.

Bezplatné benefity pre držiteľa E –TRINITY karty - TRINITY club VIP

 • Osobný dovolenkový poradca a VIP služby hotelového manažéra.
 • Špeciálne STORNO podmienky.
 • Bezplatný upgrade izby na vyšší štandard ( platí v prípade dostupnosti ).*
 • Prekvapenie na izbe.
 • Vyhradené parkovacie miesto počas pobytu ( priamo pred hotelom ).*
 • Priority check in s welcome drinkom.
 • Kozmetický balíček 4 Elements Day Spa.
 • Detské župany počas pobytu.
 • Poskytnutie priestoru pre oslavu (narodeniny, meniny) Grátis.
 • Personalizované ponuky len pre Vás.
*Platí v závislosti od možnosti poskytnutia služby daného hotela v danom termíne.